About Us


Vítejte v Al Karim


Al Karim jedné z nejlepších indických restaurací ve městě Praha, muzeum, mustek v České republice. Jak již vyplývá z názvu slovo “Al Karim”, jedná se o tradiční indickou kuchyni. Naše vybrané tradiční koření z celé Indie a Pákistánu, dodává chuť všem pokrmům, které servírujeme našim cenným zákazníkům.


Jsme na trhu od roku 2017 a během pár měsíců našich služeb jsme se značně zvýraznili mezi Čechy a cizinci z celého světa. Jsme velice hrdí na to, že můžeme poskytovat naše služby všem zákazníkům, kteří k nám přijdou a s velkou vášní servírovat naše lahodná jídla.


Používáme takzvaný váhový systém, takže toho můžete ochutnat, kolik jen budete chtít. Naše cena je 20,90Kč za 100 g s různými kari jako například: máslové kuře, kuřecí madras, kuřecí tikka masala, kuřecí korai, kuřecí korma, zeleninová směs, kuře jalfrezi, chana masala. Každý den na Vás čekají různá menu.


Všichni naši zaměstnaci jsou velmi dobře zaškoleni a mají výbornou znalost všech pokrmů, které servírujeme. Přestože se jedná o pákistánskou indickou restauraci, denně podáváme pro české občany a zahraniční národy různých kultur, autentické pokrmy z Indie a Pákistánu.


 “Al Karim” – podávání lahodných indicko-pákistánských jídel..